|
|||||
Оцінка та розробка цінової стратегіїДата добавления: 2014-11-24 | Просмотров: 1583
Питання, що стосуються цін: Внутрішні фактори § Чого хоче домогтися компанія за допомогою своєї цінової стратегії? § Як можна використати ціноутворення для підтримки рішень, що стосується позиціювання й відбору цільових сегментів? § Як можна використати ціноутворення для управління життєвим циклом товару й товарною лінією? § Як ціноутворення може сприяти досягненню короткострокових маркетингових і фінансових цілей компанії? § Яким чином рішення по розподілу впливають на ціноутворення? § Яким чином рішення по просуванню впливають на ціноутворення? § На якому виді конкуренції (цінова або нецінова) робиться акцент? § Якими будуть витрати і як вони впливають на мінімальну ціну? § Що собою представляє точка беззбитковості при різних обсягах продажів?
Зовнішні фактори § Яким чином галузеві особливості впливають на ціноутворення? § Як споживачі сприймають баланс між ціною товару і його користю? § Наскільки чутливі до ціни цільові споживачі? Чи менш чутливі § Які ціни й собівартість у конкуруючих товарів і як вони впливають на попит ? § Чи існують якісь нецінові варіанти дій, за допомогою яких можна було б реагувати на зміну цін з боку конкурентів?
Коректування цін § Чи можна розцінювати використання цінових знижок як підходящу тактику для досягнення короткострокових цілей у сфері ціноутворення? § Чи можна розцінювати продаж товарів в одному наборі як підходящу тактику для досягнення короткострокових цілей у сфері ціноутворення? § Чи можна розцінювати посилення товару як підходящу тактику для досягнення короткострокових цілей у сфері ціноутворення? § Чи можна розцінювати використання ціни "збиткового лідера" як підходящу тактику для досягнення короткострокових цілей у сфері ціноутворення? § Чи необхідно підвищити ціни? Якщо так, то на скільки? § Яким чином ресурси, можливості, довгострокові цілі й стратегічний
Планування стратегії просування Питання, що стосуються засобів комунікації:
Аналіз аудиторії § Яку інформацію про сегмент, його комунікаційні потреби, переваги, звички, профілі й використанні засобів масової інформації вдалося одержати в результаті досліджень? § Хто становить цільову аудиторію і який профіль її типового члена? § Які висновки можна зробити на основі аналізу цієї аудиторії щодо Короткострокові цілі § Чого хоче домогтися компанія за допомогою своїх маркетингових комунікацій? § Яким чином короткострокові цілі, пов'язані із просуванням, забезпечують досягнення її короткострокових маркетингових і фінансових цілей? § Яку стратегію просування на ринок - "проштовхування" або "притягування" - збирається використати компанія для досягнення своїх короткострокових цілей? Інструменти просування § Які інструменти просування можуть бути найбільш ефективними § Яким чином можна було б використати рекламу для реалізації цілей § Яким чином можна було б використати заходи щодо стимулювання збуту для забезпечення комплексу маркетингу й прискорення або винагороди покупок, чинених споживачами? § Яким чином можна було б використати зв'язки із громадськістю для формування іміджу й налагодження відносин із зацікавленими особами з метою забезпечення маркетингового комплексу? § Яким чином прямий маркетинг міг би сприяти двосторонній § Яким чином особистий продаж міг би сприяти встановленню діалогу Маркетингове послання й використання засобів масової інформації § Яким чином зміст маркетингового послання міг би привернути увагу аудиторії, викликати її інтерес і бажання мати відповідний товар, а також мотивувати дії, сприятливі для компанії? § Яке звертання до споживача більше підходяще - раціональне або емоційне, - з урахуванням особливостей відповідного товару, цільової аудиторії, а також маркетингового послання й використовуваних засобів масової інформації? § Яким чином дане маркетингове послання можна було б донести до цільової аудиторії, використовуючи такі фактори, як формат і дизайн, словесні формулювання, графічні , звук і інші медійні рішення? § Які витрати пов'язані з використанням кожного з розглянутих засобів масової інформації і які характеристики останніх? § Який баланс між охопленням і частотою обігу можна вважати найбільш ефективним? § Який календарний план використання засобів масової інформації для даного маркетингового послання можна вважати найбільш підходящим? § Яку географічну територію повинні охоплювати розглянуті засоби інформації?
3 . Структура третього розділу індивідуального завдання: СТРУКТУРА МАРКЕТИНГОВОГО ПЛАНУ: |
При использовании материала ссылка на сайт Конспекта.Нет обязательна! (0.029 сек.) |