|
|||||
Провішування стінДата добавления: 2014-06-18 | Просмотров: 1797
У вертикальному куті на відстані 30-40 см від стелі забивають цвях 1 так, щоб головка цвяха відповідала товщині шару. До цвяха прикладають відвіс і на відстані 30-40 см забивають цвях. Якщо висота стіни 2,5-3 м можна обійтись двома цвяхами, а якщо висота більша, то 3 цвяхи. Рис. 103. Провішування стін. Виском 1-12 – цвяхи. 1) 2)
Рис. 104. Провішування стін: 1 – за допомогою виска; 2 – за допомогою рівня. Рис. 105. Провішування стель: а – стеля; б – водяний рівень; 1-8 – цвяхи. Штукатурні роботи у зимових умовах Підготовка приміщень і поверхонь
Взимку штукатурні роботи виконують, дотримуючись додаткових вимог. Вологість цегляних чи кам'яних стін, які необхідно обштукатурити, має не перевищувати 8 %, визначається лабораторним шляхом. Ті конструкції будинку (укоси, одвірки, ніші), які піддаються швидкому охолодженню, мають бути опоряджені до настання холодів. Якщо їх опоряджують у холодну пору року, то вживають запобіжних заходів: від передчасного замерзання штукатурку утеплюють, прогрівають, щоб запобігти її псуванню. Приготування, зберігання, транспортування штукатурних розчинів організовують таким чином, щоб розчин, який привозять на будівельний майданчик, мав температуру не нижче +8°С. Розчино-проводи, які знаходяться на відкритому повітрі або в неопалюваних приміщеннях, мають бути утеплені. Виконують зовнішні штукатурні роботи за температури повітря нижче — 5°С розчинами з хімічними домішками, за яких розчини можуть тужавіти на морозі та досягати необхідної міцності. Дозволяється також обштукатурювати розчинами з меленим негашеним вапном. Кам'яні і цегляні стіни, виконані способом заморожування, дозволяється обштукатурювати, коли з боку штукатурного намету мурування розмерзлося на глибину не менше половини товщини стіни. Застосування гарячої води для прискорення прогріву проморожених стін не допускається. Приміщення, які призначені для обштукатурювання, завчасно готують. Передусім проконопачують щілини між стінами, дверними і віконними коробками й обштукатурюють заглушини і віконні укоси. Вставляють скло у віконні рами. Двері щільно зачиняють. Горищні й міжповерхові перекриття утеплюють. За технічними умовами штукатурні роботи дозволяється виконувати в зимовий період, якщо середня температура всередині приміщень біля зовнішніх стін на висоті 0,5 м від рівня підлоги тримається не нижче +8°С. Щоб прискорити сушіння штукатурки, температуру доводять до +10 — +16°С. Температура біля стелі має не перевищувати +30°С. Якщо температура перевищує зазначену, штукатурка швидко пересихає, вкривається тріщинами, втрачає міцність. Забороняється працювати у приміщеннях, де температура нижче +8°С. За таких температурних мов штукатурка довго сохне, а навесні починає відшаровуватися, оскільки накидана на приморожені стіни. Стіни, відтаючи, виділяють вологу, яка порушує зчеплення штукатурки зі стіною. Дерев'яні, фібролітові, комишитові та соломітові поверхні за таких умов сильно перенасичуються вологою, розбухають і збільшуються в об'ємі. Висихаючи, вони жолобляться і псують штукатурку.
|
При использовании материала ссылка на сайт Конспекта.Нет обязательна! (0.047 сек.) |